Bilgi İstek Formu

[contact-form-7 id="2020" title="Request Form in Widget"]

Kurumsal

SALİM AKTÜRK İNŞAAT NAKLİYAT HAFRİYAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Kurucumuz Salim AKTÜRK’ ün 40 yıldır özellikle inşaat işçiliği konusunda piyasanın önde gelen inşaat firmalarıyla birlikte çalışmasının verdiği avantajla, müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak 2006 yılında kurulmuştur. Yıllardır inşaat piyasadaki güven, kalite ve sağlamlık gibi konularda oluşan olumsuzlukları görerek insanların huzur ve refah içinde gözü arkada kalmadan konut sahibi olabilmesini amaç edinilmiştir.
Müşterileri arasında ayrım gözetmeden her zaman müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretim için çalışmalar yapan firmamız, teknik yeterliliğe sahip personelleriyle yapım aşamasında süreçleri adım adım takip etmektedir. Mühendis, mimar, tekniker ve iş güvenlik uzmanlarının desteği ile yapılan projelerimizi yatırımcı ve müşterilerimizin istek ve taleplerini dürüstlükten ödün vermeden zamanında karşılamayı hedef edinen anlayışımızla hizmetinizdeyiz.
SALİM AKTÜRK İNŞAAT olarak gerçekten bu işe gönül vermiş işinde uzman, inşaatçılıkta kullanılan tabirle “keseri, malası eline yakışan” kişilerle teslim ettiğimiz ve sürdürmüş olduğumuz çalışmalarımız, birlikte çalıştığımız müşterilerimize ve iş ortaklarımıza birlikte, geliştirdiklerimizle toplumumuza kattığımız değerlerin bütünüdür.
Eskişehir’in köklü ve başarılara imza atmış, şehrimizi seven Eskişehir’ li olmaktan gurur duyan büyük firması olarak değerli yatırımcı ve müşterilerimize İleri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını, titiz mimarlık ve mühendislik hizmetlerini bir arada tüm projelerimize uygulamak için çalışacağız.

Güvenilir

İnşaat yapım işlerinde 30 yıllık tecrübe

Zamanında

Söz verilen zamanda iş teslimi

Kaliteli

Kaliteli işçilik yapılan sağlam yapılar

Uzman

Mühendis, mimar, tekniker ve iş güvenlik uzmanlarının desteği

Vizyon

İnsanı temel alarak ve doğaya saygılı, bireylerin doğal olanla bağını koparmadan modern, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalandırmak ve bu sayede bireylerin huzur ve refah içinde yaşamasını sağlamak.

Misyon

İnsanların varoluşundan beri süregelen yuva ve barınma ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla sunmak.
Modernlik, mimari güzellik teknolojinin akıllı kullanımıyla bireylere geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek.